Nowoczesne metody aplikacji sztucznych rzęs krok po kroku

4 lipca 2018

Istnieje punkt widzenia, że każda kobieta, która przynajmniej raz dokleiła samemu sztuczne rzęsy – z pewnością zrobi to po raz kolejny. Rzęsy Mink są miękkie, delikatne i bardziej elastyczne niż rzęsy jedwabne. Najbardziej naturalnym wraz botox otwock ze skrętów są B jak i również C. Podkreślają one znacząco rzęsy, delikatnie otwierają oko, nie tworząc karykaturalnych podkręceń i są odpowiednie dla każdego rodzaju oka. Zniewalaj wyjątkowym wyglądem rzęs – przedłużanie rzęs, zagęszczenie rzęs, doczepianie rzęs – Otwock.

By utrzymywał się efekt, tj. grubość a także ilość zaaplikowanych rzęs, wskazuje się korektę co 2-3 tygodnie. Metoda polega na doklejeniu jakiejś rzęsy jedwabnej do rzęsy naturalnej z pominięciem bezpośredniego kontaktu ze skórą (przykleja się ok. 1 mm nad krawędzią skóry „od góry” rzęsy), dzięki czemu przedłużanie rzęs otwock ograniczone jest ryzyko pojawienia reakcji alergicznej na klej.

Stosowane przez nas rzęsy i tak wypadają, czy je przedłużamy, czy nie. Zabieg ten pozwala cieszyć się długimi rzęsami wyjąwszy konieczności używania tuszu. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszamy do naszego salonu Otwocku jak również na temat zabiegów http://www.salonstyl.pl/oferta/dlonie-i-stopy/manicure , dlaczego przedłużanie rzęs trwa tak długo medycyna estetyczna otwock, polecamy naszą rozmowę wraz z mistrzyni Polski w przedłużaniu rzęs, Alony Ruban. Blink Express, czyli doklejamy `co drugą rzęsę` efekt dla kobiet, które preferują naturalny efekt.

Właśnie dlatego powinniśmy powierzyć nasze rzęsy profesjonaliście, żeby rzęsy były dobrze dostosowane w stosunku do grono naturalnych rzęs (nie za ciężkie i nie zbytnio grube, wtedy faktycznie potrafią osłabić nasze rzęsy). Gotowe style ze sztucznymi rzęsami jak i również zamykanie naczynek otwock „kocie oko” – jeśli nie zależy nam na długotrwałym efekcie przedłużania, a jedynie czasowym podkreśleniu w ten sposób urody oczek, możemy zdecydować się na zastosowanie gotowych szablonów lub doklejenie kępek rzęs.

Tak zatem zabieg przedłużania rzęs odrzucić wpływa negatywnie na ich kondycję i nie powoduje ich wypadania. Rzęsy syntetyczne- charakteryzują się one mniejszą elastycznością i są mniej delikatne od momentu zagęszczanie rzęs otwock tych naturalnych. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs polega na przyklejeniu sztucznej rzęsy do rzęsy prawdziwej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *